O nás

Kdo jsme?

V agentuře m-ARK Marketing a reklama s.r.o.  jsme tým zkušených profesionálů se zaměřením na marketing, grafiku, foto, video i produkci. Působíme na trhu již 30 let a za tu dobu jsme se podíleli na zpracování stovek marketingových a komunikačních aktivit pro klienty z celé řady oborů. Od roku 2016 se zaměřujeme na vydávání oblíbených regionálních magazínů z edice Look at It! a již připravujeme VII. ročník. Od roku 2021 vydáváme novou ediční řadu – Dovolená s nápadem.

Edice Dovolená s nápadem

Jsme přesvědčeni o tom, že výlety i dovolené mají být plné pohody
a zážitků, proto v našich titulech najdete inspiraci a ušetříte spoustu času i starostí s výběrem a plánováním. Stačí si jen vybrat podle nálady, délky volna či zájmu a vyrazit za dobrodružstvím. Dovolená s nápadem  – to jsou stostránkové magazíny pro všechny, kteří nechtějí sedět doma a mají rádi cestování a zážitky.
Více na www.dovolenasnapadem.cz.

Společnost m-ARK Marketing a reklama, s.r.o. působí na trhu
od roku 1991 (do roku 2006 jako fyzická osoba RNDr. Ivan Marek).
Za tu dobu jsme se podíleli na zpracování stovek marketingových a komunikačních aktivit pro klienty z celé řady oborů. Největší odměnou je pro nás spokojený klient, ale také ocenění od odborné veřejnosti. www.m-ark.cz