Reference

Vážení, vy všichni, kteří jste se podíleli na magazínech Moravia, prosím přijměte mé obrovské uznání a neskonalé díky! V tištěné podobě mám mé rodné Slovácko a už i Zlínsko, ty další jsem si prošel na webu a určitě si je zajistím i v podobě tištěné, neboť v tomto směru jsem poněkud konzervativním. Magazínů Slovácko už jsem v našemu městskému infocentru zcela legálně „uzmul“ řadu a reakce přátel, kterým jsem je zaslal, či předal napříč republikou, jsou obdobné jako ta moje – prostě úžasné dílo z něhož je cítit více než jen moravský patriotismus!  Moc vám držím palce v této, v dnešní době nelehké, avšak o to více potřebné, a tedy i záslužné činnosti, prezentující krásy naší milované Moravy a věřím, že její propagací vaše činnost v tomto směru nekončí… S pozdravem

D. V.

Uherské Hradiště

Dobry den u nás na Moravě, existuje spousta prospektů, časopisů o cestovaní, ale ty Vaše patří opravdu mezi nejlepší, je to opravdu krása a pro nás Moraváky žijící v cizině, nádherné cestováni „domů“ a také tipy na další návštěvy u nás doma.

M. B.

Švýcarsko

Vážení přátelé, zcela náhodně si mi dostal do rukou Váš magazín „Morava – Mikulov, Pálava a Lednicko-valtický areál“, který mě velice zaujal, jako vynikající materiál z pohledu destinačního managementu v oblasti cestovního ruchu. Vaše propagační materiály Moravy jsou na vysoké odborné a polygrafické úrovni.

P. D.

Liberec

U referencí nekontrolujeme a neověřujeme jejich původ.